COVID-19: Overzicht huidige regels

Hieronder een overzicht van de geldende covid-19 regels geldende op het domein van onze surfclub en dit tot einde seizoen

1) op het domein is het verplicht om een mondmasker te dragen. Zowel op het terras als in de loods en het sanitair gedeelte. Indien je zittend iets consumeert op ons terras dan kan het mondmasker uit, ook wanneer je aan het sporten bent (Windsurf of SUP) dan kan het mondmasker uit.

2) Iedere bezoeker, zowel sporters als terrasbezoekers, dienen zich te registreren in ons clubhuis.

3) Hou zeker voldoende afstand en vergeet niet regelmatig je handen te wassen of te ontsmetten. Wij voorzien op verschillende plaatsen alcoholgel.

4) Kleedkamers blijven gesloten, dit om conform te zijn met de opgelegde Covid-19 maatregelen.

5) Binnen in ons clubhuis kan er niets geconsumeerd worden, ook niet zittend, dit wegens plaatsgebrek.

Specifiek voor de wedstrijd op zaterdag 26 september: Zowel de skippersmeeting als de pricegiving zullen buiten doorgaan. De inschrijvingen gebeuren binnen. Hou zeker rekening dat er binnen in ons lokaal niet gezeten kan worden, noch geschuild voor het slechte, aangekondigde, weer.

We betreuren deze maatregelen te moeten nemen maar, uiteraard, gaat de volksgezondheid boven alles. Hou het veilig!

https://www.wsc-alleman.be/staysafe
https://www.mechelen.be/coronavirus/vrije-tijd