Bestuur & vaste helpers

Surfspot

Windsurfclub Alleman vzw
Egleghemvijver – Eglegemweg

2811 Hombeek (Mechelen)

 

GSM clubhuis: 0476/73.11.77
(tijdens de openingsuren)
E-mail adres: info@wsc-alleman.be

Rekeningnummer: BE39 0011 6543 7519

maatschappelijke zetel

Windsurfclub Alleman vzw
Davidstorenstraat 17B

2812 Muizen

secretariaat

Windsurfclub Alleman vzw
Davidstorenstraat 17B

2812 Muizen

 

SAMENSTELLING RAAD VAN BESTUUR

VOORZITTER
Algemene clubzaken, monitor, materiaalmeester

Erik Moeyersons
Schoolstraat 62
1880 Kapelle-op-den-Bos

GSM: 0477 36 41 38

erik@wsc-alleman.be

ONDERVOORZITTER
Leiding windsurfschool en vertrouwenspersoon

Els Hugaerts

Nijverheidstraat 27

Mechelen 2800

 

 

 

 

els@wsc-alleman.be

SECRETARIS

Tom Velghe

Davidstorenstraat 17B

2812 Muizen

 

 

tom@wsc-alleman.be

PENNINGMEESTER

Bart Leemans
Karabiniersstraat 3
3191 Hever



bart@wsc-alleman.be

BESTUURDER

Ledenadministratie & digitalisering

Arnoud Vangrunderbeek

Driesstraat 72

1982 Elewijt

 

 

 

arnoud@wsc-alleman.be

CEL VRIJWILLIGERS

WEDSTRIJDEN

Liaison WWSV & BABC, RBSF ‘Belgian Sailing’ NRO

Davy Suys

davy@wsc-alleman.be

CLUBHUIS

Willy van Roosbroeck

Telefoon: 015/55.00.87
GSM: 0477/76.74.41

willy@wsc-alleman.be

ALGEMENE ONDERSTEUNING

Planning scholen & groepen

Kristof Portier

kristof@wsc-alleman.be

ALGEMENE ONDERSTEUNING

Roger van Roosbroeck

 

roger@wsc-alleman.be

ALGEMENE ONDERSTEUNING

Hugo Loos

JEUGDWERKING

Vincent Janssens

vincent@wsc-alleman.be

JEUGDWERKING

Jonathan Velkeneers

jonathan@wsc-alleman.be

JEUGDWERKING

Ellen Leemans

ellen@wsc-alleman.be

ALGEMENE ONDERSTEUNING

Ronald Coen

ALGEMENE ONDERSTEUNING

Rita Blanckaert

ALGEMENE ONDERSTEUNING

Paul Van der Elst

ALGEMENE ONDERSTEUNING

Gaby van Roosbroeck

CEL MONITORS

MONITORENTEAM