Bestuur & vaste helpers

Surfspot

Windsurfclub Alleman vzw
Egleghemvijver – Eglegemweg

2811 Hombeek (Mechelen)

 

GSM clubhuis: 0476/73.11.77
(tijdens de openingsuren)
E-mail adres: info@wsc-alleman.be

Rekeningnummer: BE39 0011 6543 7519

maatschappelijke zetel

Windsurfclub Alleman vzw
Wilgenstraat 75
2800 Mechelen

secretariaat

Windsurfclub Alleman vzw
Neromstraat 118
1861 Wolvertem

 

SAMENSTELLING RAAD VAN BESTUUR

VOORZITTER
Algemene clubzaken, monitor, materiaalmeester

Erik Moeyersons
Schoolstraat 62
1880 Kapelle-op-den-Bos

GSM: 0477 36 41 38

erik@wsc-alleman.be

ONDERVOORZITTER
Leiding windsurfschool

Roger van Roosbroeck
Wilgenstraat 75
2800 Mechelen

Telefoon: 015/41.44.86

 

roger@wsc-alleman.be

SECRETARIS
Reservatie’s scholen & groepen, ledenadmistratie, website, contactpersoon WWSV, nationaal wedstrijdleider RBSF NRO, bestuurslid BABC

Davy Suys
Neromstraat 118
1861 Wolvertem

GSM: 0477/67.91.34

davy@wsc-alleman.be

PENNINGMEESTER
Financiën & jeugdwerking

Bart Leemans
Karabiniersstraat 3
3191 Hever



bart@wsc-alleman.be

BESTUURDER

Hugo Loos
Kapellelaan 100
1860 Meise

Telefoon: 02/269.95.96

CEL VRIJWILLIGERS

CLUBHUIS

Willy van Roosbroeck

Telefoon: 015/55.00.87
GSM: 0477/76.74.41

willy@wsc-alleman.be

VERTROUWENSPERSOON + JEUGDWERKING
Verantw. prive-lessen, planning monitors windsurfschool

Els Hugaerts

els@wsc-alleman.be

JEUGDWERKING

Vincent Janssens

vincent@wsc-alleman.be

ALGEMENE ONDERSTEUNING

Ronald Coen

ALGEMENE ONDERSTEUNING

Rita Blanckaert

ALGEMENE ONDERSTEUNING

Paul Van der Elst

ALGEMENE ONDERSTEUNING

Gaby van Roosbroeck

ALGEMENE ONDERSTEUNING

Kristof Portier

CEL MONITORS

MONITORENTEAM

Karl, Erik, Marianne, Bart, Els, Ronald, Wouter, Vincent, Ellen, Jonathan, Tom, Glenn, Dries, Morgan, Rob, Tine & Roger